Seksspotkania umawiane przez internet

Jak znaleźć faceta przez internet?

Portali oferujących pośrednictwo matrymonialne jest w sieci co nie miara. Do szukania partnera warto wybrać duże serwisy i takie, które nie mają stricte erotycznego profilu. Należy pamiętać, by nie podawać zbyt wielu danych osobowych, ani nie zamieszczać szczegółowych zdjęć, jeśli nie chcemy być rozpoznani przypadkowo np. przez współpracowników czy rodzinę. Wypełniając profil należy podać, czego oczekujemy od ewentualnego partnera. Jeśli chodzi o seks, warto to zaznaczyć, dodając kogo mniej więcej poszukujemy. Teraz wystarczy tylko czekać na anonse lub przeszukać dostępną bazę ogłoszeń, odpowiadając interesującej osobie.

W internecie wszyscy kłamią?

Niestety, duża część osób ma tendencję do koloryzowania rzeczywistości. Sporo z nich po prostu chce wydawać się lepszymi, niż są w rzeczywistości, dlatego zamieszczają nieprawdziwe informacje czy zdjęcia. W rzeczywistości okazuje się, że zamiast przystojnego sportowca, na randkę przychodzi łysawy jegomość z brzuszkiem. Jednak niekiedy zdarza się, że w sieci pojawiają się prawdziwi oszuści i naciągacze. Warto wiedzieć, jak się przed nimi ustrzec.

 

Czego nie robić na internetowych sexspotkaniach?

Przed pójściem do łóżka z nieznajomym, lepiej umówić się na pierwsze spotkanie, np. w kawiarni. Dobrze, aby było to zatłoczone miejsce, a nie odludny park późnym wieczorem. Nie umawiaj się bez żadnego wsparcia – najlepiej, aby przynajmniej jedna osoba wiedziała, dokąd i z kim się wybierasz (np. najlepsza przyjaciółka). Wspólna kawa pomoże przełamać pierwsze skrępowanie i miły wieczór może zakończyć się w łóżku. Jeśli jednak cokolwiek pójdzie nie tak, zawsze możecie się pożegnać – bez żadnych zobowiązań. Pamiętaj, by nigdy nie zapraszać nowych znajomych do własnego domu!

 

Czy spotkania umawiane przez internet są niemoralne i niebezpieczne? Od zawsze kobiety szukały partnerów na jedną noc, poznawały mężczyzn na dancingach czy dyskotekach. Nie ma żadnej reguły, która mówi, że spotkania umawiane przez internet są bardziej niebezpieczne, niż te aranżowane na żywo. Obowiązują tu takie same zasady.

© Copyright Seks, ale nie tylko 2024